تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی


h-blog - ثبت آگهی رایگان s

h-blog - ثبت آگهی رایگان

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 5215
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 5214
» بازديد سال : 5214
» بازديد کل : 5214
» اعضا :
» مطالب : 5

ثبت آگهی رایگان


تاریخ انتشار پست : 1401/8/28 بازدید : 648

منبع مطلب: مقاله ثبت آگهی رایگان در حجره جو

 

 

ثبت مشاغل سامانه حجره جو را میتوان به صورت ساده به این شکل بیان کرد:

ث: ثابت کردن جعلی نبودن کسب و کار

ب: بالا بردن سفارش محصولات

ت: تراز بودن سودِ فروشنده و خریدار

م: مشتری های ثابت

ش: شغل خود را در گوگل مشاهده کنید

ا: آینده کسب و کار خود را تضمین کنید

غ: غنیمت شمردن زمان

ل: لایق بهترین ها بودن

 

توضیحات

ثابت کردن جعلی نبودن کسب و کار

ما در این سال های کاری در تلاش بودیم و هستیم تا به بهترین شکل خدماتمان را از جمله ثبت مشاغل، به شما مشتریان عزیز ارائه بدهیم. با افتخار به دلیل اعتمادی که در این سال ها از کاربران کسب کرده‌ایم. زمانی که شما یک حجره اینترنتی در سامانه ما دریافت میکنید، کاربران در ذهن خود مروری بر این سال های کاری سامانه حجره جو میکنند. با خود میگویند: این کسب و کار در سامانه ای با سابقه بالا ثبت شده‌است. پس مورد اعتماد است!

 

بالا بردن سفارش محصولات

زمانی که حجره اینترنتی خود را در سامانه ثبت مشاغل حجره جو، ثبت میکنید، کاربران سامانه وقتی که از حجره اینترنتی شما بازدید میکنند؛ اگر در سامانه ما ثبت مشاغل و طراحی وب سایت کرده باشید، لینک وب سایت شما در حجره شما قرار داده‌میشود و کاربر وارد وب سایت شما میشود. بعد از دیدن محصولات شما، اگر جذب آن محصول شوند، از شما خرید میکنند و این باعث بالا رفتن سفارشات شما خواهد شد.

 

تراز بودن سود فروشنده و خریدار

وقتی مشتریان از شما خرید میکنند نه شما بیشتر سود میبرید، نه مشتری شما!. باید برای سایتتان ظاهری بهتر و بهینه‌سازی شده طراحی کنید. که در ازای مبلغی که پرداخت میکنید، مشتریان را هم به وب سایت خود جذب کنید و محصولتان را به آنها بفروشید.

 

مشتری های ثابت

با داشتن خدماتی عالی و مفید که کاربر در سایت های دیگر آن را نمیبیند و اختصاصی شما است و تحویل محصولات در موعد مقرر، میتوانید رضایت کاربران را کسب کنید و آنان را مشتری ثابت خود کنید. تا هر زمان که کاری (مربوط به خدمات شما) داشتند، در ذهنشان یاد نام کسب و کار شما بیفتند و از شما خرید کنند.

 

شغل خود را در گوگل مشاهده کنید

فقط با سرچ نام برند خود در گوگل، تمام اطلاعات شما چه با سفارش حجره اینترنتی و چه با طراحی یک وب‌سایت در سرچ گوگل نمایش داده می‌شوند. اعم از: نام برند، تصاویر برند، تصاویر محصول، نام محصول، تاریخچه برند شما و… که این باعث دهان به دهان شدن نام برند شما و در آخر معروف شدن برند شما میشود.

 

آینده کسب و کار خود را تضمین کنید

یعنی با طراحی وب سایت و ثبت مشاغل آینده کسب و کار خود را تضمین خواهید کرد. چون وب سایت مادام العمر است. و بهترین ویژگی طراحی وب سایت در سامانه ما این است که مدیرت سایت در اختیار شماست! و میتوانید به صورت دلخواه، هر زمان که خواستید نوشته یا آگهی یا… اضافه کنید.

 

غنیمت شمردن زمان

منظور از غنیمت شمردن زمان این است. که هرچه زودتر طراحی وب سایت و ثبت مشاغل خود را در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو انجام دهید!. با توجه به تورم و افزایش قیمت، هرچه زودتر طراحی وب سایت انجام دهید و ثبت مشاغل کنید، خودتان سود بیشتری کسب میکنید. بعلاوه با توجه به تخفیف های که به دلیل رویداد های مهم در سامانه اعمال میشود، میتوانید سایتتان را با مبلغی اقتصادی طراحی کنید.

 

لایق بهترین ها بودن

ما در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو تلاش کرده‌ایم تا با خدماتی که ارائه می دهیم، شما را از بهترین روش های افزایش فروش و درآمد زایی با کسب و کار خود از طریق بستر وب بی نیاز کنیم. تا شما دیگر هزینه های انبوهی برای ثبت کسب و کارتان در برخی از سامانه ها و یا در گوگل پرداخت نکنید.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد